Zrzucamy się na Lilkę?

Hej, Hej, Hej!

Na wstępie:

Nie minęło jeszcze 24h, a już płomyk nadziei rozjaśnia moje niebo! Pierwsze wpłaty są już na zrzutce! Supeeeer!!! Wiedziałam, że mogę na was liczyć!

Nie zawsze mogę liczyć na lekarzy, nie zawsze mogę liczyć na leki jakie są mi przepisywane, a na WAS?! Na was zawsze mogę liczyć!

Jesteście MEGA! Chyba pojadę! No czuje w kościach, że pojadę na ten turnus!!!

UDOSTĘPNIAJCIE KOCHANI:
https://zrzutka.pl/7rf5pc#

Jak dzisiaj u mnie?

U mnie dzisiaj nijak. Oprócz radości ze stopniowo rosnącymi wpływami (które sami możecie ze mną obserwować w w/w linku, ja sama dużo płacze. Boli mnie brzuch. W tym tygodniu dostałam nowe i (już wypróbowane, ale i tak chce ponownie gastrolog spróbować) lekarstwa na wypróżnianie. Oj ta kupa! Niedobra kupa! Śmiać mi się czasami chce z moich najbliższych jaką radość sprawia im moja kupa w pieluszce. Taka, o którą sama się postaram! Święto! -mówią.

No ale pani doktor, chce, żeby te samoistne kupki same wychodziły, a ja nie mogę sobie z tym poradzić 🙁 Gdyby nie mamuś, to bym pewnie siedziała z tą kupą z 2 tygodnie, aż by mi brzuszek pękł. Inni rodzice, z dziećmi z podobnymi schorzeniami jak moje, mówią, że to wypróżnianie to też ich największa zmora. No kupa nie idzie i koniec. Powody mogą być różne – leki przeciwpadaczkowe, perystaltyka jelit, mało ruchu… Kupa siedzi na samym końcu i nie chce wyjść! Czego my już nie próbowaliśmy?! Zresztą jak zajrzycie do zakładki FARMAKOLOGIA to sami się przekonacie o ilości tych specyfików na mój brzuszek.

Kupo! Wychodź w końcu sama!

3 comments on “Zrzucamy się na Lilkę?
  1. doxepin cheap pisze:

    I simply wanted to thank you so much once more. I am not sure the things that I would’ve sorted out without the type of strategies revealed by you over that situation. It truly was an absolute horrifying matter in my opinion, however , spending time with the very specialised style you resolved that made me to leap over gladness. I will be happy for this service and then pray you realize what a great job you happen to be providing teaching people today using your web site. Most likely you have never got to know any of us.

  2. Thanks for the useful information on credit repair on your web-site. The thing I would offer as advice to people will be to give up a mentality they will buy at this moment and pay back later. As being a society most people tend to repeat this for many factors. This includes family vacations, furniture, plus items we really want to have. However, you must separate a person’s wants from the needs. When you’re working to fix your credit score you really have to make some trade-offs. For example you possibly can shop online to economize or you can click on second hand suppliers instead of highly-priced department stores to get clothing.

  3. inculouct pisze:

    https://vsdoxycyclinev.com/ – doxycycline for dogs for sale

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.