Podziękowania

Podziękowania:

Serdecznie, z całego serca składamy podziękowania wszystkim darczyńcom. Jest to niewiarygodne uczucie, że nie jesteśmy sami w walce o zdrowie naszej córeczki. Otworzyliście dla Nas swoje serce. Wasza chęć niesienia pomocy jest dla nas nieoceniona. Dziękujemy zarówno za stałe wpłaty jak i te jednorazowe. Część z Państwa wybrała właśnie naszą Lilkę, aby przekazać 1% podatku, czym czujemy się bardzo zaszczyceni, że akurat wśród setek tysięcy potrzebujących, zdecydowaliście się, wesprzeć właśnie naszą Lilunię!

Dziękujemy wszystkim, którzy licytują, biorą udział i organizują akcje zbierania środków na ochronę zdrowia naszej córeczki. Także tym, którzy przysyłają lub przynoszą prezenty dla malutkiej.
Chcielibyśmy wszystkich was osobiście wyściskać, ukochać, niestety nie mamy takiej możliwości, dlatego przyjmijcie proszę nasze wyrazy wdzięczności właśnie przez ten wpis.

Wielkie podziękowania dla naszej rodziny i przyjaciół, że jesteście z nami w trudnych momentach. Wiemy, że możemy na was liczyć! Dajecie nam więcej niż byśmy sami tego chcieli i za to was kochamy!

Dziekujemy!

Dziękujemy naszym paniom rehabilitantkom zarówno tym stałym jak i rehabilitantom z doskoku, którzy pomagają nam ruszyć do przodu, w czasie naszych pobytów w szpitalach w całej Polsce.
Lekarzom, pielęgniarkom i każdej osobie, która po dziś dzień, walczy o zdrowie Liliany.

Serdeczne podziękowania dla Fundacji Słoneczko, za to że przyjęliście naszą Lilkę pod swoje skrzydła. Dla pani Dorotki Augustyniak, wiceprezes Fundacji, że z setek podopiecznych wyłowiła naszą Lilunię do akcji 1%

Dziękujemy pani Sandrze Krajczy z Terapis, za to, że jako pierwsza, z wielkim profesjonalizmem, cierpliwością i ludzką empatią wytłumaczyła nam z czym być może przyjdzie nam się mierzyć. Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości, kiedy Lilka podrośnie, będziemy mogli jeszcze nie raz wspólnie pracować nad jej rozwojem.

Producentowi kateterów rektalnych Windi, nie tylko za stworzenie dobrego produktu, który na co dzień nam towarzyszy i powoduje ulgę, a także za bardzo praktyczny prezent – zaopatrzenie Lilki w roczny zapas keteterów.

Właścicielom i wszystkim pracownikom Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A., za niewiarygodne wsparcie zarówno finansowe jak i emocjonalne. Zastawa sprezentowana przez Państwa każdego dnia towarzyszy nam kiedy posilamy się przed kolejnymi wyzwaniami. Mamy nadzieję, że będzie nam i Lilce służyła na bardzo długie lata. Jesteście tymi, których każdy pracownik chciałby mieć za szefa! To samo się tyczy kolegów i koleżanek z pracy! 

Dziękujemy!

Rodzicom i opiekunom dzieci z grup FB dotyczących niepełnosprawności, padaczki, mózgowego porażenia dziecięcego, za wasze wsparcie. Wszyscy pchamy ten sam wózek ( zarówno w przenośni jak i rzeczywistości), dziękujemy wam za dobre słowo, podtrzymywanie na duchu, od czasu do czasu ostre słowa, a prawie zawsze ukojenie dla skołatanych nerwów i podsycanie płomienia nadziei na lepsze jutro.

Szanowni Państwo, post ten będzie uzupełniany. Mamy nadzieję, że nikogo nie pominęliśmy i każdy, przeczytawszy nasz apel, przyjmie do serca naszą wdzięczność.

Liczymy na Państwa dalszą pomoc i jeszcze raz dziękujemy!

– Rodzice