WIELKI(e) ZASZCZYT(y)! Nowe LICYTACJE

Wielki zaszczyt x2 spotkał nas. Bylismy trochę cicho, bo chyba jeszcze nie do końca doszło do nas jakie Lilka ma szczęście, że MA TAKICH PRZYJACIÓŁ i BOHATERÓW. Licytacje!

Zacznijmy od Facebook-owej grupy LICYTUJE, ZDROWIE PODARUJE!  <—–kliknij w link!
Kochane ciocie z Belgii znowu przyjęły Lilik pod swoje skrzydła i 16 listopada rozpoczynają po raz drugi licytację online, gdzie dochód zostanie przekazany jak poprzednim razem na SUBKONTO Lilki w Fundacji Słoneczko!

Kolejną akcją, która odbywa się w tym samym czasie będzie turniej piłki halowej w Tilburgu pod nazwą: HEROES OF LIFE

14721690_1789360867981169_1959673142537208898_n

Tę akcję organizuje Fundacja BIAŁE ORŁY. Klikając na powyższy baner przejdziecie do Facebook-owego wydarzenia.

Wiele firm i osób prywatnych wspiera tę akcję. Na specjalną licytację zostały przekazane różne fanty w tym piłka z autografem Milika oraz koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego.

Wszystkie zebrane środki podobnie jak u cioć z Belgii zostaną bezpośrednio wpłacone na subkonto Lilki w Fundacji Słoneczko!

14639659_1794361984147724_6758475442447016513_n Licytacja koszulka Lewandowski

Do akcji jeszcze można się przyłączyć! ZAPRASZAM do kontaktu z organizatorami!

giphy

Podziękowania:

Wy wiecie jak duża jest nasza wdzięczność… Dziękujemy za prywatny czas jaki wkładacie w pomoc wszystkim potrzebującym. To jest wielki zaszczyt, zostać tak wyróżnionym i wiedzieć, że Polonia, która w większości sama wyjechała szukać lepszego życia za granicą, nie zapomniała o tych maluczkich. Wierzę, że wasza pomoc nie zakończy się tylko na naszej skromnej osóbce, ale że pomagając LILCE nabierzecie jeszcze większego apetytu na pomoc innym potrzebującym dzieciom i dorosłym. Często jesteśmy zostawieni sami sobie, tylko dzięki takim jak Wy – ludziom dobrej woli, stać nas aby opłacać dodatkowe zajęcia rehabilitacyjne, zakupić potrzebne sprzęty…

Za każdym razem kiedy widzimy Lilkę ciężko pracującą w Zabajce, widzimy was wszystkich. Mam nadzieję, że i wy oglądając na Lilkowym Słoneczku pracę Lilki widzicie w naszym dziecku cząstkę waszego dobra. Każdy z WAS, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do akcji pozostał już na zawsze częścią naszej rodziny – RODZINY LILKOWEGO SŁONECZKA!

Bóg Wam zapłać! Życzymy wam wszystkiego co najlepsze! Przede wszystkim ZDROWIA. Dziękujemy z całego serca za każdy dar! Łzy same cisną nam się do oczu, ponieważ nawet nie wiemy jak możemy jeszcze wam podziękować! Z miłą chęcią chcilibyśmy wyciskać i wycałować wszystkich i każdego z osobna. Biorąc pod uwagę to, że do akcji przyczyniły się setki osób będzie to zadanie trudne do wykonania. Ale Lilka już za wczasu mlaska (co znaczy całusek). Codziennie pokazujemy jej co się dzieje, chociaż nie widzi i jeszcze nie rozumie, wiemy, że czuje pozytywne emocje. Opowiadamy jej o Was!

KOCHAMY WAS WSZYSTKICH!!!

dsc_0071

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.